Скористайтеся пошуком, наприклад Реферат        Грубий пошук Точний пошук
Вхід в абонемент

Як знайти потрібну роботу?

Для Вашої зручності на сайті referatu.net.ua створена досконала пошукова система. Існує два типи пошуку: «грубий пошук» та «точний пошук». Перший створений для отримання приблизних результатів, шукає роботи, де зустрічається одне з пошукових слів; другий – шукає слово або словосполучення, яке повністю відповідає запиту.
Для кращого пошуку необхідної роботи дотримуйтесь деяких порад:

  • у полі для пошуку введіть не всю тему, а ключові слова;
  • для пошуку більшого об’єму робіт введіть не повністю слова, а лише корені слів, або слова без закінчення (наприклад, якщо потрібно знайти тему «витрати підприємства» пошуковий запит може бути «витрат підприєм»);
  • великi i маленькi букви при пошуку рiвноцiннi.

Як скачати роботу?
Для скачування представлених на сайті робіт необхідно придбати абонемент.
Абонемент – це цифровий код, який дає право на користування базою українських рефератів referatu.net.ua упродовж 10 годин (десять годин)
Код абонемента треба вводити АНГЛІЙСЬКИМИ буквами та цифрами!!!

Як оплатити абонемент через WebMoney? - відключено
Запустіть у себе на комп’ютері гаманець WebMoney .
Після цього зліва у вікні оплати за абонемент натисніть на посилання «тут» (рядочок «Для оплати натисніть: тут») та за допомогою підказок переведіть оплату за абонемент.

Я отримав код абонемента – що далі?
Отриманий код абонемента введіть у відповідній графі спливаючого вікна або на головній сторінці сайту referatu.net.ua та натисніть «Увійти».
Увага! Код абонемента потрібно вводити АНГЛІЙСЬКИМИ буквами та цифрами!!!
Вітаємо! Ви можете скачувати будь-які роботи протягом 10 годин (десять годин) (з моменту активізації коду).

У мене виникла проблема зі скачуванням роботи
Закрийте всі вікна сайту, відкрийте головну сторінку, авторизуйтеся
та попробуйте знову знайти та скачати роботу
Після натискання на кнопку «Скачати» має з’явитися спливаюче вікно. У разі, якщо цього не відбулося, перевірте, чи не включені у Вас програми, що блокують баннери та спливаючі вікна? Ці вікна можуть блокуватися вашими браузерами – зніміть захист.

Як відкрити файл з роботою?
Всі роботи в базі викладені з розширенням файлу *.ZIP.
ZIP - це архів. Файл з таким розширенням може містити в собі папки і багато інших файлів. Застосовується ZIP для стиснення даних, а також для пакування декількох файлів в один для зручності скачування.
Для розпакування архіву необхідна програма-архіватор, як наприклад, WinZIP – скачати її можна тут. Розширення *.ZIP дуже поширене і  його відкривають також всі файлові менеджери, наприклад, Total Commander.

Робота не відповідає предмету та темі, вказаній при скачуванні
Такі випадки майже виключені, але враховуючи людський фактор (роботи закидають у базу оператори вручну), можливе все. Якщо ж таке трапилося і робота зовсім з іншого предмету, скористайтеся формою технічної підтримки – опишіть проблему, вкажіть тему та посилання на скачану роботу і після розгляду питання оператор зв’яжеться з Вами. Ми або знайдемо потрібну роботу або у крайньому випадку повернемо Вам гроші.

Як придбати абонемент, та його оплата?
Для придбання абонементу натисніть посилання на головній сторінці сайту придбати абонемент  «Придбати абонемент» або на сторінці обраної роботи - «Скачати роботу». Абонемент дійсний 10 годин (десять годин) з моменту активаціїї його на сайті, і дає можливість скачати роботи.

 У мене виникла проблема, як з Вами можна зв’язатися?
У разі такої необхідності заповніть форму технічної підтримки. Опишіть суть проблеми, обов’язково вкажіть тему роботи, свого мобільного оператора, час, коли Ви купували абонемент та отриманий код. Не забудьте вказати для зворотного зв’язку Ваш e-mail та номер телефону.
Ми постараємось вирішити Вашу проблему протягом доби.

Чи можу я продати Вам свої роботи?
Так, ми зацікавленні в купівлі оригінальних робіт різної складності. Пишіть свої пропозиції через форму технічної підтримки.

Я не маю грошей, але робота дуже потрібна!..
Якщо Вам не дозволяють купувати реферати, курсові або дипломні роботи батьки, віросповідання, світогляд
Вихід є - Бібліотека це зручно, весело, та корисно