Скористайтеся пошуком, наприклад Реферат        Грубий пошук Точний пошук
Вхід в абонемент

Врегулювання та відшкодування збитків по вантажах: досвід компанії Сrаwfоrd

«Кровфорд» (Сrаwfоrd) є найбільшим у світі незалежним постачальником різноманітних послуг для учасників страхового ринку та урядових організацій. Компанія спеціалізується на наданні широкого спектра послуг щодо врегулювання питань, пов'язаних з компенсацією збитку і його врегулювання.

«Кровфорд» була заснована в 1941 у Сполучених Штатах Америки. Її штаб-квартира розташована в Атланті, штат Джорджія. З часу свого утворення компанія бурхливо розвивається і в даний момент нараховує більш як 10 000 співробітників, що працюють у 700 офісах, розташованих у 65 країнах світу.

Починаючи з 1993 року компанія бере участь у наданні послуг незалежної експертизи збитку й оцінці втрат через мережу регіональних представництв на території країн Східної Європи і СНД. Східно-європейський підрозділ підтримує тісні контакти з іншими експертами «Кровфорд», що дозволяє надавати обслуговування з питань врегулювання будь-яких збитків на національному, регіональному і глобальному рівнях.

ДІАПАЗОН ДІЯЛЬНОСТІ

Діяльність компанії ґрунтується на знаннях і досвіді багаторічної діяльності «Кровфорд» на міжнародному ринку, а також на досвіді, отриманому в результаті досліджень, проведених на території Східної Європи і країн СНД.

Діяльність компанії нерозривно пов'язана з врегулюванням нижче перерахованих збитків і втрат (з оцінкою величиною збитку, як правило, від 1 мільйона доларів США) які мали місце в регіоні:
- аварії та ушкодження в енергетичному секторі;
- розкрадання і крадіжки електронного устаткування;
- пожежі на електростанціях, фабриках, заводах, комбінатах;
- ушкодження майна і будівельних об'єктів від затоплення при повені;
- ушкодження споруджень під час будівництва;
- забруднення продуктів харчування хімічними засобами очищення;
- переривання процесу виробництва від вище названих причин.

Професійне обслуговування щодо дослідження і відшкодування втрат подається по всьому спектру страхових ризиків.

Основна діяльність зосереджена на незалежній експертизі в наступних областях:
Вантажоперевезення (marine)

- розкрадання та ушкодження товарів під час перевезення;
- сертифікація кількості / якості при навантаженні / вивантаженню;
- морські / річкові судна та інші плавзасоби;

- контейнерні перевезення.

Матеріальний збиток у майновій сфері (non-marine)

пожежа; затоплення; ушкодження споруджень; ушкодження машин і устаткування; переривання процесу виробництва через вищезгадані збитки.

Відповідальність (liability and casualty) відповідальність перевізників; відповідальність перед третіми особами; відповідальність за вироблену продукцію; помилки і недогляди

Нещасні випадки і хвороби (healthcare accident and sickness)
- травми

компенсації працівникам

Приймаючи в увагу територіальне покриття та експертну базу, компанія готова до проведення діяльності з питань розслідування, розрахунку, відшкодування або врегулювання збитку в будь-якому регіоні світу.

У тих областях, коли вимагаються спеціальні знання, ми маємо перевагу, що забезпечує наша інтернаціональна команда експертів широкого профілю. У співробітництві з ними ми здатні робити дослідження і, якщо необхідно, розрахунок збитку в таких галузях:

аеронавтика (aeronautics); сільське господарство (agri-business); комп'ютери і IT-системи (computers and IT systems); нафтова, газова, нафтохімічна та переробна промисловості; катастрофи і стихійні лиха (catastrophe and disaster planning); моніторинг навколишнього середовища (environmental surveys). образотворче мистецтво (fine art) матеріалознавство - дослідження причин походження збитку (material scientists) геотехнічна інженерія (geotechnical engineering)

- експертиза та оцінка вартості (appraisal and valuation)

ПРОЦЕДУРА ВРЕГУЛЮВАННЯ І ВІДШКОДУВАННЯ ЗБИТКІВ

Стандартний алгоритм дій компанії під час врегулювання збитку включає:
- зв'язок зі страховими компаніями, страховими посередниками та страхувальниками;
- відвідування місця настання збитку;

розслідування причин і обставин походження збитку;

- збір і вивчення документації необхідної страховикам для оцінки розміру страхової відповідальності;

- розрахунок розміру суми збитку;

рекомендації зі зменшення розмірів збитку та ризику;

- рекомендації для клієнта, включаючи перспективи регресу і превентивні заходи.

Фахівці компанії «Кровфорд» в усьому світі працюють за всіма аспектами страхової претензії чи позову з першого дня і до моменту остаточного врегулювання питання, вирішуючи будь-які питання, що можуть при цьому виникнути, у процесі роботи підтримуються постійні контакти зі страховиками, яким регулярно даються докладні звіти і рекомендації.

Стандарти компанії гарантують професійне і гнучке обслуговування клієнтів на найвищому рівні. Відповідно, у залежності від вимог клієнта і ступеня збитку ми пропонуємо спектр послуг, що може бути погоджений із клієнтом заздалегідь, з обліком його індивідуальних потреб.

Як альтернативу традиційним процедурам ми пропонуємо скорочену чи розширену форми звітності.

Скорочена форма – «Система швидкої звітності» (Quick Reporting System – QRS) – застосовується в тих випадках, коли розмір збитку невеликий чи коли збиток повторюється часто. При цьому для зменшення витрат клієнта, інспектування місця збитку може проводитися чи не проводитися в залежності від конкретних обставин справи. При обслуговуванні за QRS – видається короткий звіт при цьому витрачений час мінімальний. Така система дозволяє прискорити розгляд справ страховиками.

Розширена форма пропонується в складних випадках або коли розмір збитку дуже великий.

У таких випадках вимагаються індивідуальний експерт і проведення спеціального дослідження.

Ця форма передбачає здійснення дій необхідних для підготовки докладного звіту включаючи проміжні етапи звітності і проведення експертного дослідження технічних питань.

ПОКРИТТЯ І КОНТАКТИ

В даний момент діяльність регіонального відділення здійснюється через офіси компанії розташовані у Варшаві, Празі, Будапешті, Москві, Києві, Алма-Аті. Мережа суб-агентів в інших містах забезпечує найбільш повне покриття регіону Східної Європи і СНД. При нинішній організації діяльності, здійснюваної через 700 представництв, компанія здатна організувати огляди в самих віддалених регіонах планети, при цьому дотримуючи тимчасових стандартів, своєчасну звітність і розумну тарифну політику.