Скористайтеся пошуком, наприклад Реферат        Грубий пошук Точний пошук
Вхід в абонемент

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

КУРСОВА РОБОТА

На тему : АНАЛІЗ ТЕХНОЛОГІЙ НАДАННЯ РЕСТОРАННИХ

ПОСЛУГ на прикладі : ресторану при готелі “Надія”

План

Вступ

Аналіз технологій надання ресторанних послуг на прикладі ресторану „Надія”

1.1. Загальна характеристика підприємства

1.1.1. Тип і клас підприємства, потужність, підпорядкованість

1.1.2. Концепція та профіль роботи ресторану

1.1.3. Атмосфера ресторану

2.1. Аналіз технологій надання ресторанних послуг

2.1.1. Характеристика основних типів підприємств громадського харчування

2.1.2. Технологічний процес передзакупівельних процедур:

- розробка виробничої програми підприємства ( план-меню: сніданку, обіду, вечері);

- розрахунок сировини за меню вечері;

- представити стандарт якості (або сертифікат відповідності якості) на сировину, продукти або напівфабрикати

2.1.3. Технологічний процес приготування кулінарної продукції

- план-меню – організатор кулінарної продукції;

- розробка технологічних карт на 2-3 страви за меню вечері;

- розробка схем технологічного процесу приготування 2-3 страв

2.1.4. Технологічний процес сервісного обслуговування

- технологія обслуговування за типом „ шведський стіл”;

- технологія обслуговування за типом банкет – прийом з повним технологічним циклом за меню вечері

2.1.5. Автоматизація технологічних процесів ресторанних послуг

3.1. Визначення якості наданих послуг

3.1.1. Основні умови підприємства, що забезпечують якість ресторанних послуг

3.1.2. Оцінка рівня якості послуг

Висновки

Перелік використаної літератури

Вступ

Головною метою даної курсової роботи є:

-систематизація та закріплення знань про основні технологічні процеси галузі;

-розвиток вмінь застосування на практиці набутих теоретичних знань;

-формування та розвиток наукового мислення;

-розвиток вмінь ведення самостійних досліджень, спостережень та аналізу існуючих технологій у практиці діяльності підприємств галузі;

-вироблення навичок оформлення науково-дослідної роботи.

Об‘єктом дослідження є підприємство громадського харчування – ресторан „Надія”. Предметом дослідження є технологічний процес надання ресторанних послуг.

У процесі обслуговування туристів ресторанне господарство відіграє особливо важливу роль і набуває специфічних рис, що дозволяє вважати ресторанне господарство в курортно-туристичних центрах складовою індустрії туризму. Характерною особливістю обслуговування туристів в готелях є надання їм повного комплексу послуг (сніданок, обід, вечеря).

Підприємства ресторанного господарства в готелях сприяють залученню до обігу частки доходів туристів із різних регіонів.

Ресторанне господарство створює умови для досягнення суспільних цілей розвитку туризму. У ресторанах зустрічаються та знайомляться люди з різних країн, тут створюється сприятливе оточення для взаєморозуміння, корисних, ділових контактів, розвитку громадського та культурного життя.

У ресторанному господарстві зосереджена значна частина матеріально-технічної бази туристичної індустрії. Від якості будівництва, рівня устаткування й обладнання, різноманітності її типів істотно залежить ступінь комплексного обслуговування та задоволення потреб туристів у різних туристичних районах країни.

Створюючи в Україні індустрію туризму, намагаючись гідно увійти до міжнародного ринку туристичних послуг, необхідно реконструювати діючі, будувати нові сучасні підприємства ресторанного господарства, здатні конкуруванти з кращими ресторанами світу, завоювати авторитет і популярність.

На сьогодні в Укрвїні немало ресторанів такого рівня. Прикладом можуть слугувати ресторани готельного комплексу «Київська Русь» (м. Київ), що за європейською класифікацією відповідає вимогам, що становляться до готелів «****». Тільки в готелі «Київський» працює три ресторани («Європейський», «Польський», «Український») з відповідною кухнею.

Готельно – ресторанний бізнес сьогодні – це самостійна область економікі, яка динамічно розвивається і набуває все більшого значення в світовому бізнесі.

Збір і дослідження матеріалу для даної курсової роботи проводився на основі діючого підприємства ресторану „Надія”, який знаходиться : м. Івано – Франківськ, вул Незалежності, 40.

Екскурсійний тур для 13 туристів з маршрутом Париж-Івано-Франківськ-Париж. Термін перебування 6 днів.

Для даної групи туристів можна запропонувати проживання в готелі „Надія”з харчуванням в ресторані „Надія”. А також організувати бенкет з нагоди святкування приїзду групи.

Готель фiрми "Надiя". м.Івано-Франківськ, вул.Незалежностi .
Тел.:(0342) ; Факс:(0342) ; e-mail:  ,www.nadia.if.ua

Готель „Надія” на 300 місць – один з найбільших готелів на Івано- Франківщині; відповідає сучасним європейським стандартам. Для гостей готелю цілодобово працює автомобільна стоянка на 140 місць з охороною. В холі готелю розміщені Інтернет – центр, туристична агенція, перукарня, парфумерний салон – магазин „Для тебе”, відділення Укрексімбанку.

I. Аналіз технологій надання ресторанних послуг на прикладі ресторану при готелі „Надія”

1.1. Загальна характеристика підприємства

Ресторан—це загальнодоступний заклад ресторанного господарства, що надає споживачам широкий асортимент страв складного приготування, в основному за індивідуальними замовленнями. У ресторані високий рівень обслуговування поєднується з організацією відпочинку відвідувачів. Ресторани організовують обслуговування з’їздів, конференцій, офіційних вечорів, прийомів, сімейних урочистостей, бенкетів, проведення тематичних вечорів.

Заклади ресторанного господарства класифікуються за виконуваними функціями, типами, місцезнаходженням, характером контингенту що обслуговується, асортиментом продукції, що випускається , націночною категорією тощо.

При визначенні типу закладу враховують наступні чинники:

- асортимент продукції що реалізується, її різноманітність і складність приготування;

- технічна оснащеність (матеріальна база, інженерно-технічне оснащення і устаткування, склад приміщень, архітектурно-планувальне рішення тощо);

- методи обслуговування;

- кваліфікація персоналу;

- якість обслуговування (комфортність, етика спілкування, естетика тощо);

- номенклатура послуг що надаються споживачам.

Заклади ресторанного господарства поділяються на три класи—люкс, вищий і перший, які повинні відповідати таким вимогам:

-“люкс”—вишуканість інтер’єру, високий рівень комфортності, широкий вибір послуг, асортимент оригінальних вишуканих замовлених і фірмових страв, виробів для ресторанів, широкий вибір замовлених і фірмових напоїв, коктейлів—для барів;

-“вищий”—оригінальність інтер’єру, достатній асортимент послуг, комфортність, різноманітний асортимент оригінальних, вишуканих замовлених і фірмових страв і виробів для ресторанів, широкий вибір замовлених і фірмових напоїв, коктейлів—для барів;

-“перший”—гармонійність, комфортність і вибір послуг, різноманітний асортимент фірмових страв, виробів і напоїв складного приготування для ресторанів, набір напоїв, коктейлів нескладного приготування, в т.ч. замовлених і фірмових—для барів. За рівнем комфорту, об’ємом послуг, асортиментом продукції і якістю обслуговування ресторан “Надія” відповідає вищій категорії.

Колективна міжгалузева фірма „Надія” була створена в грудні 1990 року на базі готельного господарства міста, в грудні 2003 року переєстрована в ТзОВ „Фірма „Надія”.

В даний час ТзОВ „Фірма „Надія” – це багатофункціональний майновий комплекс, який включає в себе:


Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9