Скористайтеся пошуком, наприклад Реферат        Грубий пошук Точний пошук
Вхід в абонемент

Міністерство освіти і науки України

Міністерство освіти і науки України

Івано-Франківського фінансово-комерційного кооперативного коледжу ім. С.Граната

Американська кухня

Виконала:

Студентка групи ОН-32

Буйліна Тетяна Володимирівна

Перевірив викладач:

Івано-Франківськ

2004

Кухня народів Латинської Америки.

Кухні латиноамериканських країн(Куби, Мексики, Бразилії, Аргентини, Перу, Чилі, Уругваю і т.д.) в багато чому сході між собою. Це перш за все широке використання для приготування багатьох страв кукурудзи, різних овочів, особливо помідорів, бобів, квасолі. В деяких латиноамериканських країнах готують тонкі перепічки з кукурудзи. Їх вживають з різними приправами. Наприклад, (згортають у трубку, поклавши всередину м’ясну начинку). Приправою до багатьох страв служить сир, різні соуси з великим вмістом перцю.

Характерні для кухні латиноамериканських країн є страви з натурального м’яса, яловичини і свинини, піджарених до напівготовності на решітці. Популярними є страви з тушеного м’яса з червоною квасолею і копченою ковбасою в томатному соусі з червоним меленим перцем. Дуже поширені м’ясні ковбаски з грузинських купатів. Фарш для них готують з добрерроздробленої ножем яловичини, змішаної з дрібними кусочками сала, ріпчастою цибулею, перцем, корицею та гвоздикою. Готові ковбаски смажать на вуглях в підвішеному вигляді. Ще одна особливість кухні латиноамериканських країн: м’ясні продукти для других страв, а також рибу не панірують.

Гарніри до м’ясних страв подають окремо. Їх готують, як правило з овочів: картоплі, кукурудзи, рису. Гарніри заправляють тільки вершковим, а салати оливковим маслом. Майонез і сметана використовується рідко.

В багатьох країнах Латинської Америки великою популярністю користуються різні страви з риби і морських тварин, раків, креветок, і т.д.

Видне місце в харчуванні займають фрукти, фруктові соки, сири. Найулюбленіший напій чорна кава. Режим харчування: легкі сніданки до яких входять: вершкове масло, джем і плотні обіди та вечері.

Кубинська кухня.

Для кубинськох кухні характерними є вживання рису, рису з чорною квасолею. Також вживають у їжу свинину. На новий рік завжди смажать на вертілі ціле порося. Поширеними є кисломолочні продукти особливо йогурти, дуже люблять солодке, солодкі страви. Найулюбленіший напій міцна кава.

Суп з чорної квасолі по-кубинськи:

Квасолю перебирають, промивають і замочують протягом 12 годин. Варять в тій же воді до готовності. Окремо на сковороді в рослинному маслі підсмажують грудину (порізану дрібними кубіками) з перцем, луком і часником. Все змішують з квасолею, солять і доводять до кипіння. Суп повинен бути густої консистенції.

Рис з чорно. Квасолею:

Перебрану, замочену квасолю відварюють до напівготовності, добавляють промитий рис і варять до готовності. В готовий рис і квасолю добавляють мілко порізану грудинку, підсмажену з часником, цибулею і маринованим перцем. Все перемішують і тушкують 5-10 хв під кришкою. Подається, як самостійна страва і на гарнір.

Сполучені Штати Америки (США)

Їжу сучасних американців складають овочі і фруктові салати. З перших страв перевагу віддають прозорим супам, супам-пюре і фруктовим супам. Другі страви готують з яловичини, нежирної свинини, курей, індиків.

М’ясні страви готують не гострі, спеції і соуси кожен добавляє по смаку. Для гарнірів використовують в основному овочі, стручкову квасолю, боби, зелений горошок, спаржу, цвітну капусту, кукурудзу, картоплю,. Широко використовуються солодкі страви і кондитерські вироби, фруктові соки, фрукти. Американці споживають багато напоїв: пепсі-, кока-колу, каву, чай, пиво, холодний несолодкий чай з лимоном. В традицію увійшло пити перед їдою воду з льодом. Велике місце в раціоні займають консервовані продукти, які виготовляє харчова промисловість.

Івано-Франківський фінансово-кооперативний

комерційний коледж ім. С.Граната

Щоденник

з навчальної практики організації обслуговування на роздрібному товарному підприємстві.

Студентки Буйліної Т.В. У-ОН-32

Спеціальність: 5.05.02.03 організація обслуговування

Буйліної Т.В.

База практики: ТзОВ „Маневр” магазин „Маневр” Миру 90

Керівник практики: Кучірко С.А.

Термін практики: 010304

Івано-Франківськ

2004

Івано-Франківський фінансово-комерційний

кооперативний коледж ім. С.Граната

Наказ

16.02.04 №1 м. Івано-Франківськ

Про звільнення з посади

Звільнити: Сидор В.І. старшого лаборанта коледжу з обійманої посади з 00.00.00 за власним бажанням відповідно до Ст. 31 КЗНП України

Підстава: заява Сидор В.І.

Директор: Кофлан В.М.

Виконавець Буйліна Т.В.

770011